Strony internetowe

Strony internetowe – oferujemy usługi z zakresu tworzenia stron internetowych. Zajmujemy się budową portali kompleksowo – to znaczy, że wykonamy dla Ciebie serwis od podstaw i wykończymy go z dbałością o szczegóły. Realizacja strony internetowej obejmuje trzy zasadnicze filary:

  1. Przygotowanie projektu graficznego
  2. Cięcie i kodowanie HTML/CSS
  3. Wdrożenie autorskiego systemu CMS (systemu zarządzania treścią)

Każdym z etapów realizacji zajmuje się osoba kompetentna i doświadczona. Komunikacja pomiędzy zespołem developerskim a Klientem jest niezwykle istotna w procesie tworzenia, dlatego na każdy z etapów Klient ma ogromny wpływ i możliwość ingerencji.

Grafika komputerowa - skład naszej oferty wchodzi przygotowywanie grafiki komputerowej. Na zlecenie Klientów przygotowujemy  projekty graficzne stron internetowych, komputerowa identyfikacje wizualną firm, wizualizacje artystyczne a także projektujemy materiały do druku.

Systemy CMS - na zamówienie Klienta, gotową stronę wdrażamy do systemu CMS (systemu zarządzania treścią). Odpowiadamy także na specjalne potrzeby Klientów – zespół naszych programistów z ochotą zabierze się za stworzenie dedykowanego systemu CMS.

Projekt graficzny

Przygotowanie projektu graficznego strony internetowej to z jednej strony proces twórczy grafika-artysty, a drugiej zaś – praca rzemieślnicza doświadczonego specjalisty. Do przygotowania projektu graficznego potrzebny jest szczegółowy wywiad przeprowadzony z Klientem. Zebranie podstawowych informacji dotyczących planowanego przedsięwzięcia jest niezmiernie ważne – bez tego nawet najlepszy grafik nie będzie w stanie przygotować takiego projektu, który odwzoruje wizję Klienta. Jeśli projektujemy rozbudowany serwis internetowy praca grafika podzielona jest na etapy. Po każdym z nich Klient otrzymuje projekt do akceptacji.

Kodowanie HTML/CSS

Gotowy i zaakceptowany projekt musi zostać pocięty oraz zakodowany. W kodowaniu posługujemy się językami HTML oraz CSS. Niezwykle ważna dla naszych Klientów jest jakość kodu i jego poprawność. Nie straszne są nam walidacje. Pracujemy w zgodzie ze standardami W3C. Wykorzystujemy w kodowaniu HTML5 oraz CSS3 – czyli to co u wielu konkurentów jeszcze raczkuje. Najlepsza jakość kodu jest dla nas standardem. Choć niewielu klientów wie czym jest SEO – my doskonale zdajemy sobie z tego sprawę .  Jeśli chcesz aby Twoja witryna była wysoko pozycjonowana w wyszukiwarkach internetowych – możesz nam zaufać.

Wdrożenie systemu CMS

System CMS to system zarządzania treścią. Pozwala on osobie, zupełnie nie znającej żadnych języków programowania, na samodzielne wprowadzanie i edytowanie treści zawartych na stronie internetowej. Naszym Klientom oferujemy r4bcCMS. Jest to Nasz autorski CMS maksymalnie dostosowany do potrzeb Klientów. Posiada wszystkie potrzebne narzędzia do bezproblemowego zarządzania stroną, jest maksymalnie prosty w obsłudze, bezpieczny i intuicyjny. W swojej podstawowej formie pozwala na samodzielne wprowadzanie treści stron, wpisów (np w postaci postów na blogu lub realizacji w portfolio), różnego rodzaju mediów – galerii obrazów, muzyki, wideo. Nasza strona staje się naszym kolejnym pracownikiem który w bardzo tani sposób komunikuje się z Naszymi Klientami.